SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK MODEL 2007 TABELA RKS
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:08
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
227,364
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
181394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Zafira 1.9 Cdti Automatik Qmimi 5700€
Viti i Prodhimit 13.09.2006 - 7 Ulse
Klima Tronike, Fellne me Guma t'reja m+s,
Navigacion System, Senzor t'dritav & t'shiut etj
I Doganuar në tabela RKS ( Regjistrim 10mujë )

️ ☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »