SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E290 DIESEL AUTOMATIK TABELA RKS MODEL 99
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:08
Lloji :
Mercedes E 290
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,736
Motori (kubik) :
2.90
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
181395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes E290 Diesel Automatik Qmimi 3100€
Viti i Prodhimit 13.07.1998 - Model Elegance
Klima Tronike, Karriga Lekur, Alarm e Centrall,
Fellne me guma t'reja, ... etj
I Doganuar ne tabela RKS (Regjistrim 8mujë )

️ ☎ 📞 +377 45 618 666 & +386 49 333 100
(Per info kontakto n'tel)
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »