SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 2.7 TDI V7 . Easytronic 7+1R
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
ID e produktit :
181396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A6 2.7 TDI V6 7 shpejtsi +1Rikferc Full opcion11 muj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Ferizaj
37744100291
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »