SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat
Çmimi :
€16,700.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
181405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2.0 disel full

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
erdi
Prishtinë
044212982
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »