SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW T4 Transporter 2.5Tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,400
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
181407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW T4 Transporter 2.5Tdi
Nr.Ulseve : 3
Kombi eshte ne gjendje te rregullt teknike , i mirembajtur dhe servisuar me kohe !
Kilometrat e garantuara !
Importuar nga Zvicra, pronari i pare ne Rks regjistrim
! Pres bleres serioz !

Kontakt : 044-159-728
Informata rreth publikuesit
Ramoca
Prishtinë
044300802
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »