SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E 270 CDI ELEGANCE FULL EKSTRA RKS VITI 2004
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:07
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,828
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
181408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♧ MERCEDES E 270 CDI ♧ MODELI ELEGANCE ♧ I REGJISTRUAR 1 VIT ♧ SERVISIN KOMPLET TE KRYER ♧ TE GJITH SERVISAT ME LIBRA ♧ KLIMOMETEA TE GARANTUERA ♧ KLIMATRONIC FUNKSIONAL ♧ PULLA NE VOLLAN ♧ KARRIKAT MULTIFUNKSIINALE ♧ TEMPOMAT - BORD CPU ♧ 4 GOMAT E REJA M+ S ♧ SHUM E RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT ♧ E VOZITUR VETEM NJE DORE ♧ I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE ♧ ☎ 044-360-932 ☎ 049-797-767 📞 +38649797767 ♧ QMIMI 5900 €Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »