SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525 f10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
181427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525
Automatik
Cenzor para mrapa
Info 044 600 051
Viber 049 625 076Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
behar
Vushtrri
049625076
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »