SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
181428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw X5 3.0 D
Viti - 2007
Automatik
RKS

Auto Salloni Florenti
Tel ; 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Florenti
Prishtinë
044845548
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »