SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2.0TDI Viti2014 Automatik DSG BI Xenon Navigation FULL Extrra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
183957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Passat 2.0TDI Automatik DSG Xenon Bi Xenon Navigation Senzor parkingo tempomat Klima karrikat me Nxemje Fellne te Bukura i rujtun si mbrenda dhe jasht Me Dogan Per Firma Fatura Me TVSH Librat Servisit Te GJitha Serviset ne VW Te Kryme kontakt viber +37744749683
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »