SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe Ndrrohet Sharani 2.0 TDI 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen/VW Sharan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
184268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe Ndrrohet Sharani
Viti 2012 Ku 2.0 TDI DSG ndrrusi shpejtsive automat+ step tronik ne timon dyrt mbrapa elektronik navigacioni me tach skim senzor para mbrapa + kamer me ni fjal full ekstra i posa ardhur nga zvicrra i doganuar 1 vit rksPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »