SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '18
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
184280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi a4
-Viti prodhimit 2007
-Motori 2.0 Tdi 170 ps
-Full S line
-Quattro 4x4
-Ndrrusi shpejtsive Manual 6+r
-Radio multi funksional navigacion shanzher blututh etj
-Ulset Lkur sportive me levizje dhe me nxemje
-Tempomat
-Klima 2 sezonale Automatike
-Gjamat 4x me rrym
-Retrovizort digjital errsohen ne drita
-Timon me Lift
-Senzora Parkimit
-Senzora Te Shiut
-Drita bixenon Automatik kthehen sipas timonit
-Hollogenka (Drita mjegulles)
-Fellne R18 me goma te reja Hankok M+S
-Kuk per rimorkio Montohet
-E importuar nga Zvicrra doganuar rks 1 vit
-Liber sevisi
Per te interesuarit rreth vetures kontakto ne ket numer 045687117
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »