SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9 TDI
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1896.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
184355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Passat 1.9 TDI modeli 3B ,
Vetura posedon paketen Highline (brenda krejt lëkur , karrika me nxemje ,etj) , Tempomat , Klimë, ABS, ESP.
Vjen me 4 goma M+S.
Vetura është ne gjendje shum te mir teknike dhe ka regjistrim deri ne janar 2019.
Mundeni me kontaktu ne numrat e telefonit (044-171-591 , 044-382-475) ose ne Whatsapp: +37744382475
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »