SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 4 TDI-I 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
184379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 4 TDI me I te kuqe viti i prodhimit 2003ne gjendje te mir Regjistrim deri ne fund te muajit gushtTe gjitha serviset me rregull 219.000 km te kaluara me liber servisi Goma te Dimrit me Bandash dhe te Veres ne FellnePronari i par ne KS Per me shum Info +383 44 609 219

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »