SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf 5 Var - 4 MOTION - Shum i Rujten 1.9 TDi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,642
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
184392
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 5 Var- 4 MOTION - Shum i Rujten i sapo ardhur
1.9 TDi 120. PS or 219 bhp or 77 kW @ 4000 .
Viti 19 . 03 . 2009 ~~ Model 2010
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per kilomtra •
Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
• Shpejtsi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Për më shum info:
Na kontaktoni ne :
Mob : +377 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »