SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez - Benz - B 200 i Doganuar ~ Homlogim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '18
Lloji :
Mercedes B 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,357
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
184405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedez Benz -B i sapo Doganuar ~ Homlogim
200 cdi ( 103 KW ) -( 140 Hp ) - Shum i Rujten .
Viti 28 .11 .2006 ~~ Model 2007
Vetura i posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtrra •
Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
• Gomat e Reja.
• AutoMatic-TipTronoc.
• Sistem Telefonik.
• Senzor Shiu.
•Senor para mas
• Komand ne Timon.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Për më shum info:
Na kontaktoni ne :
Mob : +377 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Veber ~ WhatsApp .Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »