SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto 1994
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '18
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1994
ID e produktit :
184660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.1 benzin viti prodhimit 1995 manual ne gjendje te mire teknike dhe optike 6 shpejtsi i rujshem si brenda ashtu edhe jasht rks i skaduar per ma shum boj ndrrim info 044/243-645
Viber :+38344243645Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »