SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vetura ne shitje
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '18
Lloji :
Nissan Qashqai
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
5,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2016
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
184679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerri eshte i pajisur me:
Bluetooth, Tempomat, ESP, ABS, dritare elektrike, klime, start-stop-funksion, filterin kunder polenit, MP3/ Radio, USB, pasqyra elektrike, assitenze per ngasesin (frenim i kontrolluar ne kthesa, ndihmese gjate ngasjes ne kodra) , ngjyre metalike.....
4,2l/100 km ne vendbanim dhe 3,6l/100km jashte vendbanimit.
Euro 6
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »