SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 406
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
Peugeot 406
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
277,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
184757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura peugeot 406 1.8 benzin viti 2000

Vetura eshte servisuar me kohe dhe ka regjistrim deri me 05/09/2018

Vetura posedon goma te reja ( Sava )Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »