SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
98
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
184763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 Posedon:senzora parkingu para dhe mbrapa, senzor shiu, karrika lekur, rrota aliazhi,mbyllje qendrore,xenon bixenon,timon multifunksional etj... Vetura posedon librin e servisit me kilometra 98.000. Kilometrat jan te sigurta 100% dhe eshte pronari i par. Per me shume kontaktoni ne 049-277-952 Viber:+38349277952

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »