SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Transit 2.0 2005 150000klm
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
184765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi asht ne gjendje perfekt shum i rujtum tash ka ardh prej gjermabis ja kam ba doganen dhe 1 vit regjistrim ne Rks Kombi ka vetem 150000 tekalume me liber servisi Ka ventillim lart dhe tek dera e mbast asht ne gjendje shum perfektViber +38649459202

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »