SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw Passat 2.0 TDI
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
184788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vw Passat 3C 2.0 TDI 170 PS Particle Filter viti 2007. Prejardhja Winterthur Zvicerr. Pronar i par në Kosovë.Gjendja Teknike dhe Optike shume e mire.Karakteristikat: Dritat Xenon-Bi-xenon Intelligent,Hallogenka te cilat ndizen gjate kthesave pozicionet led,senzora para-mbrapa 4 gomat e reja te dimrit,karrige gjysem lekur isofix(dhe me nxemje),xhami i par gjithashtu me nxemje(kunder ngrirjes),telefon elegant,klimatronic,modeli i vetures eshte Highline.Servisi i kryer me dt. 02.02.2018 Regjistrim deri ne nentor. Vetura nuk është hipotekë.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »