SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 5 series
Çmimi :
€21,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
BMW 520D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
184858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli ; BMW F10 520d M-paket e regjistruar RKS 186 mij km me libra servisit me garancion Ngjyra e zeze metalike OPSIONE :kimatronik dy zonale ,shiber timonin sport , komandat ne timon , ulset elektrike dhe memory, ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa , dritat XENON BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat , bordkompjuter , esp,navigacion tmadh 8 cdGPS TV HD , radio CD USB , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , 

Tel:049599399 +viber
 044595910

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »