SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PEUGEOT 307 2.0HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
184876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI
REGJISTRIM DERI ME 30.10.2018
BOARDKOMPJUTER
CENTRALL
AIRBEG
ABS
ESP
PA ASNJE INVESTIM
VLEN TE CEKET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE ESHTE NE EMRIN TIM PERKTHIMI BEHET MENJEHER
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »