SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz B 200
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '18
Lloji :
Mercedes B 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,009
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
185001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz B 200 dizell, 173000 km kalume dhe te garantume, ne gjendje shum te rujtme.Qmimi 10900€ ih pa negociushum.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »