SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
185059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 1.9tdi 105ps. Vetura posedon pulla vollon s-line. Pasqyret me rrym, Klimatronik, Nxemje Karriga, Xhamat elektronik, Drita lled Xenon/Bixenon, Hallogenka. Liber servisi, servisin e sapokryer, Korp Llamell te ndrruar, zamajtsin e ri, rrypin set te ri. Ulje filtera te ndrrume para 80kilometrave.Vetura sapo eshte doganuar dhe regjistruar, Me nje fjale vetura eshte tip top. Tel: 049/847/437

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »