SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '18
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
185063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES BENZ E220 CDI NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT TEKNIKE DHE OPTIKE

EXTRA

KLIMA AC
KARRIGA ME NXEJMJE
KARRIGA GJYSEM LEKUR (ALCANTARA)
RADIO ME CD
MENJAQ AUTOMATIK CS
SHTEK PER KABLLO MONOFAZ FABRIKISHT
230.000KM TE KALURA TE GARANTUME
LIBER SERVISI
MULTIFUNCTION
TEMPOMAT
3 QELSA FABRIKISHT
MOTORR ME PLLASTIK T ZEZ
VITI PRODHIMIT 2005
MODELI ME I AVANSUAR (AVANTGARDE)
4X GJOMA COLOR PLUS ME RRYM
PASQYRET ME NXEMJE
XENON BI XENON
HALLOGENKA XENON
PASTRIM FARAV
KUK MONTUSE
FELLNE 16 COLL ME GOMA TE DIMRIT RIGJISTRIM EDHE 2 MUJ 31.12.2004 PO ASHTY ESHT ME GJITHA SERVISET E KRYME SHUM PAK I VOZITUR NE KOSOV IPARI PERSON NE SUEDI 2 UN SHUM IRUJTI SI BRENDA DHE JASHT SKA NEVOJ PER ASNI INVESTIM NUK ESHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET ME NIHER PRES BLERS SERIOZ

NR +386 49 690 996
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »