SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Land rover
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '18
Lloji :
Land Rover Freelander
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
185065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Land rover freelander2 SE TD4 osht shum ngjendje tmir i ardhur nga zvicra rigjistrimi i par n KS FULL OPCION nevigacionin me TACH full lekur ngjyr krem ngrohjet ne karrika panoram para dhe mbrapa kubikazha 2.2 dizel per me shum kontaktoni:+37744253299+38649856661 049253299

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »