SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.0 Automatik Variant *PullaTimon* Formul 1Ndrusse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,234
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
185084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Nga Gjermania
VW Passat nga Dora 1 e mbajtur Automatik,Liverservisi,komplet i Servisum ne VW Auto Sallon,Alufellgen,Klimaautomatik,Sensor-Para dhe Prapa,Pulla Timon me F1 Ndrruse,Gumat te Reja,Ngyra e Bardhë
Originall kilometer 178234 Garantura
Ndrrim i Mundshum,Shitje ne Gjithe Rjonin i Munshum me ose pa Dogan Shitje ne Rajon i mundhsum

Autosallon Dioni SH.P.K
Arbëri Prishtinë
(+377) 44384202 Viber Whatsapp
(+386) 49598061
E-mail dioniishpk@gmail.com
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »