SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '18
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
185171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 2.0 TDI , Viti 2005 i Doganuar me regjistrim te par ,regjistrim ka dhe 4 muj Goma te reja te dimrit , prejardhja nga Italia

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »