SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes ML350 3.0 4Matic 7G Automatic
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Mercedes ML 350
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
289,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
185191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes ML350 3.0 Dizel 4Matic me 289.000km te kaluara vetura ka te gjitha serviset e kryera dhe eshte ne gjendje shum te mire.
Vetura ka keto funkcione:
1.Goma te reja te dimrit me alu felga
2.Sensora parkingu per para dhe mbrapa
3.Interierin me Lekur
4.Timon hidrualik me pulla
5.Abs dhe Esp.
6.Automatik dhe Tiptronik
7.Drita B-Xenon

Vetures i eshte nderruar Vaji i Timonit dhe nderruesit te shpejtsive dhe te gjitha filterat tjere.

Vetura gjindet ne Prishtine.
Fatosi
+38344850094
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »