SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CRAFTER
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen/VW Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2009
ID e produktit :
185361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW CRAFTER 2.5TDI , (DI) t kuqe ne gjendje shum te mir teknike dhe optike Klim , abs , esp,asr Cmimi sipas marrveshjes Kontakt 049435176

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »