SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 312 Cdi I Posa ardhur nga CH Me Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '19
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
312.00
Viti :
2000
ID e produktit :
185502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes sprinter 312 cdi i ardhur nga Ch Ne gjendje shum te mirr tip top Me Frigo dhe Hebebin i doganuar 4 goma te reja etjj. 049-191-526 044-165-245 viber +386-49-191-526

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »