SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '18
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1988
ID e produktit :
185510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht i rujtun me goma te reja klim fabrikisht me gjoma me rrym ka regjistrim deri ne gusht dhe ne gjendje te rregull

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »