SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bora 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '18
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
185538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bora 1.6 benzine me 165.000km e rujtne eshte vozit vetem dy jave ne vit, km te garantuara dhe shum i rujtun

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »