SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 1.6 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Lloji :
Peugeot 308
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Rregullues Klime
ID e produktit :
185550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 308 1.6 HDI ne gjendje shum te mire teknike dhe optike vetura nuk ka nevoj per asnje investim.
Regjistrim deri me daten: 03.05.2018
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »