SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET PASSAT 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2008
ID e produktit :
185553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitter passat 3c 2008 viti ne gjendje perfekte
I doganuar dhe homoligim te krym
Kerri asht full opsione drita bi xenon senzor parkingu para mrapa . Sedishtet me nxemje ka navi + dvd automatik multitronik shpejtesit ne timon tempomat bordkumpjuter klima 2 zonal
Senzor shiu nr tel +38649833630
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »