SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN i sapo ardhur nga zvicrra Shum i Rujten
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,311
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
185666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN i sapo ardhur Shumm i Rujten •
Vetura ësht me 8 Vintila pi motrrit ma te mirit •
TDi 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Viti 25 . 03 . 2008 ~~ Modeli 2009 .
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtra •
Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
•AutoMatic DSG
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Për më shum info:
Na kontaktoni ne :
Mob : +377 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »