SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 1.9 DCI
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '18
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
185804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna 1.9 DCI. Seria 2003 Te gjitha serviset e kryera , Të dy zgllobat anesor te nderruar poashtu edhe mbajtesit e motorrit si dhe jastekat e motorrit i ka te nderruara . Posedon : Klimë , ESP, ABS, Airbag ,Xhama Elektronik , Pasqyre Elektronike , Karrika Gjysëm Lëkurë , Pulla në Timon , Fellne , etj . Mundësi ndrrimi me VW Golf 4.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »