SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kawasaki er-6n ABS
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '18
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
8,000
Motori (kubik) :
650.00
Viti :
2011
ID e produktit :
185971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kawasaki er-6n ABS. Motori osht teper i rujtun dhe i ka vetum 800mil tkalume. Per ma shum info/foto kontakto +46 76 946 11 91 ne viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »