SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pikapo VW Cady 2.0 dizell 2005
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
186045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapo cady 2.0 SDI dizell viti prodhimit 2005, i sapo ardhur nga gjermania, me tabela rks,kilometrazha 213 mij, me dy qelsa, ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujshem, regjistrimi i par nkosov. viber: +38345648117

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »