SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw 320D-2013
Çmimi :
€21,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars '18
Lloji :
BMW 3 Series
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
186130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 320D Viti i prodhimit 2013, Automatik (7+), Opcionet Eco,Comfort dhe Sport Lekur, Navi, LED, Xenon/Bi-Xenon, Senzor Para/Prapa, Karriget me Nxemje, 166,000 KM, Mund te ndrroher me nje veture me te madhe, banese ose lokal.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »