SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf6
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '18
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
186363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2.0 140psGolfi posedon : xhama elektronike,xhama color fabrikisht,senzora para mbrapa, autoparking(parkohet vet) Golfi i ka te kaluara 182 mij te garantuara me liber servisi,i posaardhur nga GjermaniaEshte ne gjendje te shkelqyer si mbrenda dhe jasht Per me shum info na kontaktoni: 049-332-001Bilend Dula

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »