SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 2.0tdi
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '18
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
186421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 6 gti packet 2.0 tdi 140 ps klimatronik fara me led shtopa me led goma dhe fellne te reja ne gjendje perfekte 044550095Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »