SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '18
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
87,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
186605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 207 SW(karavan) 1.6 Benzine, 120 PS (2009 ne fund te vitit) hiri metalik, motorri me zingjir. me hargjime shum te vogla

Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra, e doganur dhe homologuar,
njeashtu e regjistruar ne ks per here te pare me 26.02.2018.

Peugeot Lion, seri speciale..., eshte ne gjendje shume te mire (dora e pare ), mekanike dhe optike e servisuar rregullisht ne peugeot garage (me liber servisi origjinal) 87700 km.

Per me shum foto ose info rreth vetures me kontaktoni ne wiber ose tel +41 766080442
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »