SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat CC R-LINE 2.0 TDI. 5 Ulese. BLUE MOTION TECHNOLOGY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
186876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


VW Passat CC R-LINE 2.0 TDI. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.


VW Passat CC R-LINE 2.0 TDI. BLUE MOTION TECHNOLOGY

* Viti i prodhimit 2011
* 5 Ulese
* Vallon SPORT
* KLIMATRONIC
* Senzora Parkingu
* Star Stop Sistem
* AutoHold Sistem
* Karrika Recaro
* Sistemi i Ndezjes me Pull
* Alu Fellne R-LINE
* KROM PAKET
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* Komanda ne Vallon
* BordKompjuter
* 6 Shpejci
* Amortizues Elektrik
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)
* Senzora Shiu
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritat kryesore Halogene
* Dritë për mjegull mbrapa
* Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* ALU FELGA
* 2 çelësaTe gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 859 839
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »