SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1993
ID e produktit :
186883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I ardhur ne Kosove ne vitin 2000 dhe e posedoj qe nga ai vit. Regjistrim deri ne korrik dhe eshte ne gjendje shume te mire pa asnje defekt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
045835445
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »