SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A5 2.7 TDI 2012 S-LINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:00
Lloji :
Audi A5
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2012
ID e produktit :
186885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A5 2.7 TDI
SLINE
2012
I DOGANAUR
FULLL EKSTRA

044 843 258
049 843 258.
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »