SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet. BMW
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '18
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
186910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet .BMW Seria 5 ,modeli 530 d. Viti prodhimit 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prizren
044204195
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »