SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Vekter Viti 2008 1.9 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:14
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
186926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Vekter Viti 2008 1.9 CDTI Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 044 213 279 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
+38345 883 888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »