SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 7 Viti 2012 TDI 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:10
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
186931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 7 viti 2012 dizel 1.6 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 Viber +83845883888 045 23 5555 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
+38345 883 888
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »